A day in the lives of Jo-Ann, Robert, Matthijs en Jasper

Media Center - Alphacrypt

Nu dat de TV goed werkt met de Alphacrypt kaart kan ik aan de slag met een media center oplossing. In mijn PC zit al een KNC ONE TV-Station DVB-C samen met een KNC ONE Cineview Ci-Module. Zonder deze CI module krijg je alleen de Free-2-Air kanalen en bij Ziggo is dat alleen Nederland1.

In deze CI-module kan de AlphaCrypt geplaatst worden en dan kan je alles ontvangen waar je een abonement voor hebt afgesloten. De media center die ik ingedachte heb, heeft de KNC kaartjes die ik eerder genoemd hebt. En een Solid State Disk van 30gb.  Ik ben er nog niet helemaal uit hoe of de mediacenter ook een harddisk moet krijgen om programmas op te nemen.  Er staat in de meterkast een PC die werkt als fileserver. De programmas die de MC opneemt kunnen gelijk op de fileserver gezet worden.  Zoals gezegt daar ben ik nog niet helemaal uit.

Tsja verder; hdmi interfaceen voldoende processor kracht om e meest gangbare film bestanden af te kunnen spelen. Inclusief de mpeg standaard H.264. En qua software …… misschien moet ik toch maar gaan voor een MickeySoft oplossing.

Leave a Reply

Bad Behavior has blocked 85 access attempts in the last 7 days.